Подяка депутатці Житомирської обласної ради Аллі Мусевич від жителів Швайківської громади

Збереження здоров'я дітей – одне з найважливіших завдань влади. Якісне харчування – запорука формування здорової та свідомої нації, яка має правильні звички та погляди на життя. Тож осучаснення шкільних їдалень – вимога часу. Розуміє це голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та радіє, коли знаходить однодумців, які готові і словом, і конкретними справами допомогти закладам освіти.

Добрим другом Швайківської громади стала депутатка Житомирської обласної ради Алла Мусевич. За сприяння обраниці громада отримала 250 тисяч гривень з обласного бюджету. Кошти будуть спрямованні на ремонт харчоблоку Мирославського ліцею ім. О.І. Онишка.

«Створення сучасного харчоблоку у Мирославському ліцеї – актуальне та значуще завдання. Вірю, що з підтримкою таких небайдужих людей, як Алла Мусевич, ми зуміємо змінити шкільні їдальні та зробити харчоблоки сучасними та комфортними», - наголосив Габріел Мкртчян.