Зустріч голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна та начальника Бердичівської ДПІ Ірини Самборської

Питанням координації дій та співпраці сільської ради і податківців була присвячена зустріч голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна та начальника Бердичівської ДПІ Ірини Самборської.

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів – пріоритет в роботі податківців. Своєчасна та повна сплата податків відіграє ключову роль для розвитку громади. Насамперед, соціальної складової.

Під час спілкування Габріел Мкртчян та Ірина Самборська обговорили нагальні питання стосовно наповнення місцевого бюджету,  заходи підтримки його фінансової стабільності, зокрема, в умовах воєнного стану.

Такі зустрічі відбуваються не вперше. Спілкування фахівців дозволяє знаходити дієві рішення для вирішення актуальних питань.