8 Березня у Швайківській громаді: день вдячності жінці, матері, доньці, берегині

  • 288

Українські жінки – особливі. Сильні та ніжні, віддані та мрійливі, мудрі та працьовиті. З початку великої війни наші жінки  показали всьому світові свою стійкість, мужність та відданість. Навчають, готують, лікують, рятують, виховують, підтримують, мотивують – українкам все під силу. День шани та вдячності жінці, матері, берегині відзначили у Швайківській громаді. На заході у клубі села Райки зібрались   освітяни та медики, працівники сільської ради та соціальні робітники.

Кожну родину Швайківської громади зачепила війна. Чоловіки, сини, батьки нині знаходяться у різних гарячих точках України та продовжують відчайдушну боротьбу з ворогом. Тож на тендітні жіночі плечі лягло багато обов’язків щодо вирішення господарських та побутових проблем, підтримки та створення надійного тилу для наших захисників.

До присутньої в залі  прекрасної половини людства  звернулись голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та його заступник Едуард Томашевський. Чоловіки подякували жінкам за працю та стійкість, здатність долати труднощі та випробування.

У день 8 Березня Габріел Мкртчян  разом зі старостами сіл відвідав педагогічні колективи закладів освіти Швайківської громади, у яких в основному працюють жінки. Голова громади подякував освітянкам за працю і побажав щастя, мирного неба та Перемоги.

До створення гарного настрою та вітань чарівним жителькам і працівникам громади долучились підприємці Олег Шевчук, Артем Мкртчян, Микола Довгалюк, Віталій Левицький та Юрій Богатирчук, за що їм щира подяка від жіноцтва Швайківської громади.