Від задуму до втілення: у Слободищах ремонтують приміщення ФАПу

Все починається в житті з малого – стверджували давні римляни. Швайківська громада чудово ілюструє цей вислів. А нещодавно розпочатий ремонт у фельдшерсько-акушерському  пункті села Слободище, який ініціював голова Швайківської громади Габріел Мкртчян,  - промовисто це підтверджує.

«Ми чітко усвідомлюємо, що наші жителі повинні отримувати медичні послуги в комфортних умовах. Приміщення ФАПу в Слободищах  давно потребувало ремонту, тож як-то кажуть: від слів до конкретних дій. Жителям  старостинського округу такі зміни потрібні та важливі», - наголосив Габріел Мкртчян.

Нині у приміщенні ФАПу завершився демонтаж підлоги в усіх кімнатах. У ближчі дні планують привести покриття до ладу. Про хід виконання робіт ми повідомлятимемо та на сайті сільської ради та сторінках у соціальній мережі Фейсбук.