Учні Швайківської громади серед найкращих на обласному конкурсі виконавців художнього слова «Єднаймо Україну Тарасовим словом»

IV обласний конкурс виконавців художнього слова «Єднаймо Україну Тарасовим словом» став успішним для здобувавчів освіти Швайківської громади. Два призових місця та подяка за участь – привід для гордості за дітей та їх наставників.

Почесне ІІ місцем у старшій віковій категорії здобула Анна Олександрович. У молодшій віковій категорії ІІІ місце посіла  Анастасія Казєєва. Подякою за участь у конкурсі нагороджена Наталія Шиманська.

Швайківська громада пишається талановитими декламаторами художнього слова. Бажаємо дітям нових успіхів та перемог. Нехай пророча Тарасова поезія лунає крізь віки, дає нам силу, мудрість та наснагу.