Школи Швайківської сільської ради отримали спортивний інвентар від UNICEF

Школи Швайківської громади отримали бокси зі спортивним інвентарем від UNICEF – дитячого фонду ООН.  Інвентар передано представниками мобільної мультидисциплінарної команди від UNICEF на  чолі з керівником бригади Аллою ТХОРЕНКО в межах реалізації проєкту з розвитку мережі дружніх до дитини просторів «Спільно».

Всередині металевих і картонних боксів є футбольні та баскетбольні м'ячі, волейбольна сітка, жилетки для командної гри, шахи та інше.

«Завдяки реалізації таких проектів освітні заклади громади оновлюють спортивну базу та можуть надавати більш якісні послуги для фізичного розвитку школярам», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Інвентарем уже скористуються учні шкіл громади. Ініціатива благодійників допомагає школярам урізноманітнити відпочинок, вдосконалити спортивні навички та відволіктись від тривожних новин.