Зустрінемо весну в чистій громаді

Тепла та сонячна погода – сприятливий час для проведення заходів з благоустрою, які набирають обертів у Швайківській громаді. Роботи на свіжому повітрі  - найкращий спосіб відволіктися від тривожних новин  та подбати про навколишнє середовище.

Старт прибиранню у своїх старостинських округах дали мешканці Мирославки та Слободищ. Зокрема, працівники сільської ради, закладів освіти та культури  прибрали прилеглу до адмінбудівлі Мирославського старостинського округу територію. Напередодні відбулось прибирання території поряд з амбулаторією сімейної медицини. Наполегливо попрацювали й працівники Райківського старостинського округу. Активним та насиченим виявилось прибирання й мешканців Слободищенського старостинського округу, які разом наводили лад на кладовищі.

«Щиро вдячний усім свідомим жителям Швайківської громади, які допомагають привести населені пункти до гарного естетичного вигляду. Благоустрій сіл – наша спільна справа», - наголосив Габріел Мкртчян.

Запрошуємо усіх мешканців громади до проведення заходів з благоустрою. Зустріньмо весну в чистих селах.