Робоча нарада зі старостами

  • 201

Робоча нарада зі старостами відбулась у Швайківській сільській раді наприкінці  цього тижня. Зустріч пройшла в адмінбудівлі Мирославського старостинського округу. Участь у нараді взяв голова громади Габріел Мкртчян, секретар сільської ради Ольга Гусар,  заступник сільського голови Едуард Томашевський.

Першочергові питання – проведення заходів благоустрою населених пунктів. Чистота та порядок у селах – обличчя громади. Тепла сонячна погода сприяє проведенню прибирання територій поряд з адмінбудівлями старотинських округів, закладів освіти та культури, кладовищ. У Швайківській громаді цінують чистоту та порядок. Заходи благоустрою у громаді стартували, попереду є чимало планів та заходів, які потребують втілення.

Окремо заступник сільського голови Едуард Томашевський та начальник відділу з юридичних питань та земельних відносин Наталія Вовченко акцентували увагу на порядку оформлення земельних ділянок під час воєнного стану. Розгляду земельних спорів у зв’язку з настанням весняного періоду. Зупинились також на проблемних питаннях, які виникають при розгляді спадкових справ, порядку надання та оформлення довідок.