Яскраві зміни у кабінеті дитячого лікаря Швайківського ЦПМСД

Дивують, заспокоюють та радують  – малюнки, які можна побачити на стінах у кабінеті дитячого лікаря  Швайківського центру первинної медико-санітарної допомоги тішать маленьких пацієнтів. Ще б пак, веселий потяг,  у кожному вагоні якого знаходяться кумедні звірята. Родина зайчат, що поважно розташувалась на ще одній стіні та кумедне слоненятко. Доповнюють інтер’єр кімнати кольорові та яскраві жалюзі.

«Впевнений, що маленьким пацієнтам  у яскравому кабінеті буде затишно. Ми й надалі змінюватимемо наш ЦПМСД, адже жителі Швайківської громади повинні отримувати медичні послуги у сучасних та комфортних умовах», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Нагадаємо, що у кабінетах лікарів Швайківського центру первинної медико-санітарної допомоги тривають ремонтні роботи, що дозволяє створити новий рівень медичного сервісу.