Велике прибирання на кладовищі в селі Демчин

Незважаючи на похмуру і дощову погоду, в суботу, 8 квітня,  в  Демчині відбулося велике прибирання на кладовищі. Згуртованими зусиллями актив села здійснив вирізку дерев, які заважають продовжити кладовище, а їх плоди засмічують могили.

Шанобливо ставитись до місця вічного спочинку рідних та близьких – обов'язок живих. Тож 8 квітня жителі села попрацювали злагоджено та наполегливо. Було обрізано дерева, пеньки в перспективі будуть викорчувані, а дрова завезені на сільський ФАП.  Паливно-мастильні матеріали для виконання робіт надав депутат сільської ради та підприємець Артем Мкртчян.

«Висловлюю подяку та вдячність усім, хто долучився до прибирання.  Ще один суботник обов’язково буде на території кладовища. Прохання – активніше брати участь», - наголосила староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук.