Особи з інвалідністю І та ІІ груп і багатодітні родини можуть отримати продовольчі набори від ДБФ «КАРІТАС-СПЕС»

Напередодні Великодня продовольчі набори можуть отримати особи з інвалідністю І та ІІ груп і багатодітні родини – жителі Швайківської громади. Що потрібно зробити? Звернутися до своїх старостинських округів з відповідними підтверджуючими й діючими документами. Для осіб з інвалідністю -  паспортом та документом, що посвідчує групу інвалідності.  Для багатодітних родин – паспортом одного з батьків та посвідченням багатодітної родини.

Приємні й потрібні подарунки до свята надає ДБФ «КАРІТАС-СПЕС» Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької церкви в Україні. Допомогу від даного фонду Швайківська громада отримує не вперше, тож щира вдячність благодійникам за підтримку та втілення добрих соціальних ініціатив.