Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає зі святом Світлого Христового Воскресіння

Шановні жителі Швайківської громади! Від щирого серця вітаю вас зі  Світлим Христовим Воскресінням – святом надії, добра та віри.

Нехай ці дні утверджують нас в думці, що життя перемагає смерть, світло - темряву, а добро – зло.  Нехай світло Христового Воскресіння осяє світ, подарує надію, а Україні – велику Перемогу. Ми віримо в це і надсилаємо до Господа свої щирі молитви. Нехай всі наші захисники повернуться додому живими та здоровими та  возз’єднаються усі родини.

Щиро вітаю вас з Великоднем. Бажаю, щоб кожен дім наповнювався  затишком, теплом та благополуччям, а почуття світлої радості не покидає ваші душі. Зичу усім міцного здоров'я, взаєморозуміння, стійкої віри та духовного розвитку!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади