Добра справа заради Перемоги: благодійник з Білої Церкви передав на потреби тероборони Starlink та квадрокоптер

Підтримка різних підрозділів Збройних Сил України – справа честі та обов’язку. Численні потреби та запити, що надходять від  наших воїнів, вдається вирішити завдяки ентузіазму, сприяння та фінансовій підтримці  благодійників. Постійну підтримку різним військовим формуванням надає підприємець з Білої Церкви Віталій Ней, який і цього разу відгукнувся на заклик голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна та передав на потреби нашого батальйону територіальної оборони Starlink та квадрокоптер.

«Щиро вдячний Віталію Нею за підтримку нашої тероборони. Впевнений, придбане благодійником стане в нагоді нашим воїнам. Starlink та квадрокоптер – речі дороговартісні та особливо цінні для наших захисників», - наголосив Габріел Мкртчян.

Ближчим часом придбане підприємцем буде передане бійцям тероборони.