Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Швайківської сільської ради

Захист прав та інтересів дітей – пріоритетне завдання влади. На жаль, не всі батьки відповідальні та належним чином ставляться до виконання своїх обов’язків. Тож робота з такими батьками, прийняття конструктивних рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей, належать до компетенції та відання комісії з питань захисту прав дітей, чергове засідання якої відбулось 20 квітня. Участь у засіданні взяв голова Швайківської громади Габріел Мкртчян, його заступник Едуард Томашевський, завідувач служби у справах дітей Аліна Рогулько, начальники відділів, старости старостинських округів.

На порядку денному засідання – три питання. Перше – про розгляд заяви громадянки щодо доцільності позбавлення батьківських прав її колишнього чоловіка, який не бере участі у вихованні дітей і не заперечує  проти вчинення відповідних дій. Два інші питання стосувались розгляду справ у родинах, які перебувають на обліку в службі у справах дітей та потребують соціального супроводу.

По кожному питанню було з’ясовано факти та обставини й прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей.