Швайківська громада шанує героїв-ліквідаторів, дякує кожному з них за подвиг та відвагу

26 квітня є Днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства. Це день вшанування героїзму пожежників, будівельників, військовослужбовців, медиків, водіїв та усіх тих, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Трагедія, спричинена вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, побут та соціально-економічні умови життя.

Подвиг про героїв-ліквідаторів назавжди буде записано до літопису людської мужності та народної пам'яті. Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом. Нехай у цей день важкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в наших душах співчуттям та милосердям.

Габріел Мкрчян, голова Швайківської громади