Чудовий 95-річний день народження зустрів житель села Слободище Василь Федорович Рачкинда

Ювілей життєвої мудрості та довголіття відзначив житель села Слободище Василь Федорович Рачкинда. 25 квітня чоловік  зустрів поважне 95-річчя.  За дорученням голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна привітали ювіляра староста Слободищенського старостинського округу  Ольга Ясінська та директор Будинку культури Людмила Олександрович.

Спокійний, працьовитий, мудрий – таким знають та шанують ювіляра односельчани. Своє трудове життя Василь Федорович пропрацював водієм у колгоспі. Душа в душу чоловік живе з коханою дружиною Антоніною Миколаївною.  Разом вони народили та виховали чотирьох дітей – дочок Галину, Надію, Марію та сина Миколу.  Радіють п’ятьом онукам. Дочекались правнуків.

Швайківська сільська рада щиро вітає Василя Федоровича з поважним 95-річчям. Зичимо  ювіляру міцного здоров'я та сил, мирного неба та сімейного затишку. Бажаємо дожити до ста років в любові, турботі та злагоді. Многії літа!