У Швайківському ліцеї відкрився «Клас безпеки»

  • 278

Безпековий простір, що поєднав у собі корисне з приємним, відкрився у Швайківському ліцеї. Яскравий та просторий «Клас безпеки» розпочав роботу у закладі освіти. Діти одразу гідно оцінили побачене і включились в роботу.

Простір розділений на спеціальні зони, згідно з вимогами:

пожежна безпека, мінна безпека, цивільний захист, правила дорожнього руху, ігрова, домедична допомога, психологіне розвантаження, демонстраційна.

Приміщення обладнали не лише наочними матеріалами, а також справжнім бойовим одягом рятувальників та спорядженням, зразками вибухонебезпечних предметів, інтерактивними цікавинками, продукцією від компанії UNICEF Ukraine, щоб уроки у класі безпеки стали ще цікавішими.

У день відкриття простору учні 1-11 класів прослухали урок безпеки від представників ДСНС Вячеслава Олішевського та Володимира Рожка, на якому продемонстрували учням пізнавальні відео та пограли з ними в тематичні ігри.

«"Клас безпеки" — це всеукраїнський проєкт. Мета таких "Класів безпеки" — навчити здобувачів ліцею основ безпеки життєдіяльності та цивільного захисту», - підсумувала директор ліцею Ірина Білан.

 Катерина КУЦАК, заступник директора з виховної роботи

Швайківського ліцею