У Швайківській громаді триває поточний ремонт доріг

Поточний ремонт проблемних ділянок доріг нині триває у населених пунктах Швайківської громади. Поліпшення якості дорожного покриття є одним із пріоритетних напрямків діяльності сільської ради. Нині роботи тривають селах Райки та Слободище, після чого розпочнуться у Мирославці та Демчині.

Хід виконання робіт тримає на особистому контролі голова Швайківської громади Габріел Мкртчян. «Для нас важливе поліпшення якості дорожнього покриття, адже це безпека та комфорт жителів», - наголосив голова громади.

Ремонт доріг здійснюється за підтримки Житомирської обласної військової адміністрації. Роботи виконує компанія ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Швайківська сільська рада від імені жителів висловлює щиру вдячність обласній державній адміністрації за сприяння у виконанні ремонтних робіт.