День пам'яті та примирення: пам’ятаймо тих, хто віддав життя за рідну землю

Щороку 8 травня Україна разом з усім цивілізованим світом відзначає День пам'яті і примирення. Цього дня ми вшановуємо усіх, хто поклав своє життя у роки Другої світової війни. З сумом та болем згадуємо полеглих Героїв російсько-української війни, яка триває дев'ять років і є справжньою визвольною війною з-під рашиського ярма.

8 травня пам’ятні заходи відбулись в усіх старостинських округах Швайківської громади. Долучився до їх проведення голова громади Габріел Мкртчян, секретар сільської ради Ольга Гусар, старости сіл Ірина Мельничук, Наталія Войнівська, Ольга Ясінська, Наталія Каченюк, працівники культури  та освіти.

«Раніше ми думали, що Друга світова війна стане останньою, що подібні жахіття більше не повторяться в нашій історії. На жаль, Україна знову у вогні. Ціною власного життя українці захищають свій дім від окупанта, від російської навали. Ми обов’язково переможемо, адже правда за нами», - наголосив Габріел Мкртчян.

Подвиги переможців Другої світової війни гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України. Дев'ять років триває війна. Протягом цього всього часу  український  народ продовжує демонструвати  приклад стійкості, мужності, сміливості та єдності. За цей час ми зуміли багато усвідомити, осягнути...

Нині майже кожну родину так чи інакше обпалило полум’я військових дій. На жаль, горе і біль не оминули нашу громаду. Загинули справжні патріоти української землі, наші воїни-земляки: Руслан Юсубов, Дмитро Кузьменко, Роман Юрчук, Михайло Сергіюк, Сергій Дух, Ігор Мельник, Володимир Токарський. Дмитро Яцканіч, Сергій Орлюк, Сергій Шевчук, Василь Рогачов, Максим Білик.

Війна – біль, зло, розпач. Ми віримо, що Україна у цій боротьбі обов’язково вистоїть та неодмінно переможе. Слава нашим Героям!

Пам'ятаємо. Перемагаємо!