Габріел Мкртчян: «Сучасний та комфортний осередок здоров'я створюється у селі Слободище»

У селі Слободище триває капітальний ремонт ФАПу. Роботи, ініційовані головою Швайківської громади Габріелом Мкртчяном, тривають активно та злагоджено.

За нетривалий час вдалось налагодити систему водопостачання та водовідведення. Здійснити монтаж гіпсокартону на стіни. Виокремити цеглою частину однієї з кімнат під майбутню сучасну вбиральню.

«Наша мета, щоб у ФАП у Слободищах можна було дійсно назвати осередком здоров'я.  Реалізація даного проекту надасть можливість забезпечити оптимальні умови для подальшої роботи з надання населенню якісних медичних послуг першого рівня», - наголосив Габріел Мкртчян.

Покращення медичного обслуговування жителів громади є найбільшим пріоритетом сільської ради. Зміни, що впроваджуються сьогодні, є чудовим фундаментом для розвитку у майбутньому.