Вітання голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна до Дня Європи

Сьогодні, 9 травня, згідно Указу Президента  України, ми відзначаємо День Європи - свято, яке символізує єдність, мир та економічну співпрацю на континенті.

Цей день набуває для нас особливого значення, адже Україну та Європейський Союз об’єднують спільні цінності, історія та культура.

Український народ продемонстрував усьому цивілізованому світу свою стійкість, мужність та сміливість. Нині наші воїни є тим щитом, який боронить мир в Європі, мужньо долаючи ворога. А цивілізований європейський світ підтримує нашу армію, надаючи необхідне озброєння та амуніцію. У різних країнах ЄС знайшли прихисток та безпеку жінки та діти, які рятувались від рашиської навали. Ми вдячні дружнім європейцям за відкриті серця та величні вчинки.

Європейський вектор розвитку – запорука нашої незалежності, економічної стабільності та перпективного розвитку.  Європа починається у серці кожного. Терпіння нам та  рішучості на обраному шляху. Мирного неба та швидшої Перемоги!

Габріел Мкртчян, голова Швайківської громади