Чудовий 90-річний ювілей зустрів житель села Мирославка Микола Петрович Лисюк

У цей світлий травневий день ми поспішаємо привітати з 90-річним ювілеєм  жителя села Мирославка, людину високої душевної краси, життєвої мудрості та оптимізму – Миколу Петровича Лисюка.

Людина, що має «золоті руки» - саме так говорять односельчани про Миколу Петровича.  Чоловік працював трактористом, електриком, вчителем. Його люблять та шанують, поважають та наслідують. Справжнім багатством у життя ювіляра є родина – син та донька, п’ятеро онуків та четверо правнуків.

Шановний Миколо Петровичу, Швайківська сільська рада щиро вітає Вас з чудовим 90-річчям. Бажаємо міцного здоров'я та оптимізму, бадьорості та гарного настрою, мирного неба та достатку. Нехай Ваші рідні та близькі завжди оточують Вас турботою та любов'ю, тішать онуки, дарують радість правнуки. Многая літа!

З повагою – Швайківська сільська рада