Привітання голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна з Днем матері

Мама, матуся, неня… Це слово сповнене ніжності, добра, любові… Скільки б нам не було років, а так важливо відчувати тепло її рук, чути мудру пораду, бачити лагідну посмішку. Ми потребуємо материнської любові і в п’ять, і в п’ятдесят років. Щасливими є діти, які якнайдовше відчувають дбайливу мамину опіку.

Шановні та найдорожчі матусі, щиро вітаємо  Вас з Днем матері. Низький Вам уклін та щира подяка за ласку, молитви, витримку, мудрість та мужність. Бажаємо кожній мамі дочекатися своїх синів з війни, прогорнути, поцілувати  їх… Низький уклін та особлива шана тим матерям, які втратили своїх синів у жорстокій російсько-українській війні.

Дорогі матусі, від щиро серця бажаємо  Вам міцного здоров'я, мирного неба, родинного затишку, щастя та благополуччя. Нехай Господь оберігає Вас та Ваших дітей.

З великою шаною та безмежною вдячністю голова Швайківської громади Габріел Мкртчян