Робоча зустріч голів Швайківської та Вчорайшенської громад з бердичівськими надзвичайниками

Питанням пожежної безпеки, реагуванню на виникнення надзвичайних ситуацій була присвячена зустріч голів Швайківської і Вчорайшенської громади Габріела Мкртяна та Олександра Черешнюка з начальником Бердичівського районного управління ДСНС України в Житомирській області Володимиром Рейком.

Дотримання правил пожежної безпеки – гарантія збереження життя та здоров'я людей. З початку літа  зростає ризик виникнення пожеж в екосистемах. Лихо може статися через невиконання господарями елементарних правил пожежної безпеки. Тож рятувальники закликають громадян дотримуватись правил та бути обачними.

«У нас запроваджена тісна співпраця з фахівцями Бердичівського районного управління ДСНС України, яка спрямована на профілактичну роботу та попередження виникнення пожеж», - наголосив Габріел Мкртчян.

Турбота про безпеку – запорука розвитку громади.