Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян вітає з Днем захисту дітей

Дорогі діти! Ви – наше світло, радість, надія та віра у краще майбутнє. З вами пов’язані наші добрі мрії та сподівання. Від щирого серця вітаю маленьких мешканців Швайківської громади  та усіх діток з Днем захисту дітей.

Цей день покликаний нагадати дорослим, що діти потребують нашої підтримки та захисту. Сьогодні наші воїни стоять на захисті вільного та незалежного майбутнього наших дітей. А дитяча підтримка та посмішки – найбільша мотивація для них.

Бажаю нашим дітям мирного неба та світлого майбутнього. Нехай дитячі посмішки освітлюють світ довкола, а всі маленькі українці будуть здоровими та щасливими. Бажаю усім родинного затишку та благополуччя, міцного здоров'я та здійснення мрій, турботи та розуміння.

З Днем захисту дітей!

Голова Швайківської громади Габріел Мкртчян