Швайківська сільська рада вітає з Днем народження поета, прозаїка та журналіста Валерія Хмелівського

6 червня свій чудовий день народження зустрічає талановитий, харизматичний та творчий поет, прозаїк, журналіст, громадський діяч Валерій Хмелівський.

Від щирого серця вітаємо Вас зі святом! Дякуємо за Вашу працю, шануємо та поважаємо Ваш талант. Ваша творчість стала для Швайківської громади справжнім відкриттям, тож і не дивно, що Ви стали переможцем літературного конкурсу імені Олександра Кухарчука, який відбувся у нашій громаді.

Бажаємо Вам міцного здоров'я та життєвих гараздів, сонячного настрою та родинного затишку. Нехай Ваша душа завжди посміхається, а серце невпинно радіє. Нехай Господь дарує надію і тепло на довгі літа, щастя та добро.

З повагою – голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та Швайківська сільська рада