Поважні ювілеї відзначила жителька села Швайківка Любов Дмитрівна Жирна та села Малосілка Станіслава Пилипівна Завтрик

Поважні жителі – жива історія громади. Вони – джерело мудрості, досвіду та незламності.

Чудові ювілеї відзначили цими днями поважні жителі Швайківської громади. 90-річчя зустріла жителька села Малосілка Станіслава Пилипівна Завтрик, 85-річчя – жителька села Швайківка Любов Дмитрівна Жирна.

На долю ювілярок випало чимало випробувань. Вони стали свідками багатьох бурхливих подій: пережили роки Другої світової війни, труднощі післявоєнної відбудови, на їх очах народжувалась  незалежна Україна  і от знову війна…

Сердечно дякуємо ювіляркам за  невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров'я, радості, благополуччя та довгих років життя. Нехай радують діти, тішать онуки та правнуки, а кожен день буде наповнений гарним самочуттям, любов'ю близьких людей та приємними емоціями.

З повагою – Швайківська сільська рада