Тривають ремонтні роботи у ФАПі села Слободище

Сучасного вигляду продовжує набувати фельдшерсько-акушерський пункт села Слободище. Ремонтні роботи, розпочаті навесні цього року, більш ніж промовисто підтверджують: коли є мета та бажання, з'являються можливості та шляхи для її досягнення.

На постійному контролі тримає проведення робіт голова Швайківської громади Габріел Мкртчян. Його ідеї та пропозиції беруть до уваги та втілення будівельники.

«Позитивні зміни, що відбуваються у приміщенні ФАПу, мають сподобатись жителям села. Моє найбільше прагнення, щоб люди отримували медичні послуги в комфортних та затишних умовах. Такий ФАП повинен бути у кожному старостинському окрузі», - наголосив Габріел Мкртчян.

Нагадаємо, що наприкінці травня сучасний ФАП розпочав в селі Райки. У планах Габріела Мкртчяна відремонтувати фельдшерсько та фельдшерсько-акушерські пункти в усіх селах Швайківської громади.