Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Швайківської територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Відповідно до ст.266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2023 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ та Закону України «Про плату за землю громадян України» потрібно на протязі 60 днів із дня вручення податкового повідомлення - рішення сплатити земельний податок за користування земельною ділянкою за податковий період 2023 рік.

Просимо звернутися до  старостинських округів Швайківської територіальної громади, для отримання податкового повідомлення   про сплату  земельного податку.

У випадку несвоєчасної сплати нараховуватимуться штрафні санкції!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.