Гуманітарний вантаж від Швайківської, Райгородоцької та Вчорайшенської громад прибув на Херсонщину

  • 340

Фото без опису

Добрі справи об'єднують, надихають та мотивують. Допомогти постраждалими  жителям  Херсонщини спільно вирішили голови Швайківської, Райгородоцької та Вчорайшенської громад. Габріел Мкртчян, Максим Самчик та Олександр Черешнюк зуміли об’єднати жителів своїх громад та зібрати 20-тонний гуманітарний вантаж, який нині прибув за місцем  призначення.

Війна приносить біль та страждання, горе та руйнування. Підрив дамби Каховської ГЕС – ганебний злочин окупантів, екоцид, масштаби та шкоду якого важко оцінити. У важких випробуваннях люди підтримують один одного.

«Чужої біди не буває. У цей складний час ми маємо гуртуватися та об’єднуватися, бути уважними до проблем та потреб інших.. Переконаний, що разом ми подолаємо будь-які труднощі», - наголосив Габріел Мкртчян.

Голова Швайківської громади подякував усім мешканцям старостинських округів, які внесли свою частку у справу підтримки та допомоги постраждалим мешканцям Херсонщини. Війна не лише об'єднала українців, а й навчила безкорисливо робити добро, бути уважними та милосердними.   

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису