Назавжди 30: у боях за волю та незалежність України загинув райківчанин Олександр Дембіцький

Трагічна звістка знову сколихнула Швайківську громаду. У боях за волю та незалежність України загинув уродженець села Райки, воїн Олександр Валерійович Дембіцький.

Народився чоловік 12 червня 1993 року. У 1999-му пішов до Райківської школи, після якої продовжив навчання в професійно-технічному училищі № 4 та здобув професію зварювальника. Олександр Дембіцький не цурався важкої роботи, мав золоті руки та веселу вдачу.

Одружився, разом з коханою дружиною народили сина та донечку, які у свої 5 та 3 роки залишились без люблячого татуся. Турботливого та єдиного сина втратила мама Ольга Михайлівна.

На фронт чоловік пішов добровольцем. Він назавжди поповнив Небесне військо воїнів світла. Вічна пам'ять та слава Герою.

Інформація щодо прощання з Героєм буде згодом.