Підсумково-перспективна нарада керівників закладів освіти Швайківської громади

Якщо для школярів липень – час канікул та активного відпочинку, то для для керівників закладів освіти та представників влади – період підсумків та планування майбутньої діяльності. Нещодавня нарада за участі голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна, його заступниці Олени Лещенко, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанни Карпенко та директорів закладів освіти була присвячена цим питанням.

Розпочав нараду голова громади, який подякував освітянам за роботу та розуміння. Габріел Мкртчян поділився планами на майбутнє, що стосуються зміцнення матеріально-технічної бази закладів.

Коротко та змістовно були розглянуті питання, що стосувались результатів організації відпочинку дітей в літніх таборах, виконання ремонтних робіт в заклалах освіти. На чільному місці – питання щодо підготовки до нового навчального року.

Спільно учасники наради  напрацювали шляхи та механізми, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.