Інформація про виконання бюджету Швайківської сільської ради за І півріччя 2023 року

  • 115

Фото без опису

За І півріччя 2023 року обсяг бюджету  Швайківської сільської територіальної громади  по доходам склав  25 124,6 тис.грн. в тому числі по загальному фонді –24 462,1 тис.грн., по спеціальному – 662,5 тис.грн.

Сума власних надходжень загального фонду сільського бюджету за І півріччя 2023 року  забезпечена в сумі  11 018,8 тис.грн.

Виконання затверджених планових показників загального фонду у звітному періоді становить  115,04%, без врахування трансфертів – 119,9%.

Сплата найбільш ємкого надходження сільського бюджету  - податку з доходів фізичних осіб  із доходів платника податку у вигляді заробітної плати - у звітному періоді становить  3 437,9 тис.грн., податок на доходи  фізичних осіб з грошового забезпечення військовослужбовців – 1 627,7 тис.грн., орендна плата з юридичних осіб – 1 956,2 тис.грн.

Також у звітному періоді надійшло міжбюджетних трансфертів 13 443,3  тис.грн., з яких:

  • Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам – 8 216,5 тис.грн.;
  • Базова дотація – 3 292,2 тис.грн.
  • Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації – 296,5 тис.грн.;
  • Субвенція з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених у абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов`язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1620,3 тис.грн.;
  • Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 9,9 тис.грн.;
  • Субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду – 7,9 тис.грн.

Загальний обсяг проведених видатків за  І півріччя 2023 року становить                    21 865,9 тис.грн.  З цієї суми за рахунок коштів загального фонду використано –   20 952,8 тис.грн., спеціального – 913,1 тис.грн.

Перераховано коштів іншої субвенції  в сумі 266,5 тис.грн.

Перераховано з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів – 160,0 тис.грн.

У звітному періоді на видатки загального фонду по оплаті праці і нарахування на заробітну плату  працівникам  установ бюджету сільської територіальної громади спрямовано – 15 919,0 тис.грн., по розрахункам за спожиті енергоносії спрямовано – 652,4 тис.грн.

Станом на 01.07.2023 р. по бюджету Швайківської сільської територіальної громади обліковується кредиторська заборгованість в сумі 603,2 тис.грн., в т.ч. заборгованість по заробітній платі та нарахуваннях на оплату праці в сумі   522,2 тис.грн., термін виплати якої не настав.  

Видатки загального фонду фінансувалися відповідно до зареєстрованих зобов’язань в органах державної казначейської служби.

Заробітна плата працівників установ сільського бюджету виплачена у встановлені терміни в повному обсязі. Своєчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії.

                                                                                     Відділ фінансів Швайківської сільської ради