Габріел Мкртчян: «Пацієнти Швайківського Центру первинної медико-санітарної допомоги мають бути задоволені якістю наданих послуг»

  • 913

Охорона здоров'я – один із пріоритетних напрямків діяльності для голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна та сільської ради зокрема. Не словами, а конкретними справи, цілеспрямовано та крок за кроком сільська рада розвиває комунальне некомерційне підприємство «Швайківський центр первинної медико-санітарної допомоги», підвищуючи якість наданих послуг та їх доступність для пацієнтів. Як підтвердження – відкриття сучасних та просторих кабінетів лікарів в амбулаторії сімейної медицини Швайківського ЦПМСД, що розташовані на першому поверсі поліклінічного відділення Центральної районної лікарні.

«Задоволення медичних потреб наших жителів – необхідна умова для збереження та покращення тривалості життя. Важливо, щоб пацієнти Швайківського центру первинної медико-санітарної допомоги були задоволені якістю наданих послуг, комфортом та перебуванням у наших медичних закладах. А лікарі та медичний персонал, переконаний, зі своєю роботою впораються на відмінно», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

Позитивні зміни в закладі були розпочаті з проведення енергоефективних заходів – встановлення сучасних металопластикових вікон та дверей. Ремонт вбиральні  став наступним етапом у проведенні ремонтних робіт. Нова білосніжна сантехніка, блискучий кахель – оновлення, які приємно тішать око. До непізнаваності змінився кабінет лікаря-педіатра. Яскравий та сучасний, з новими меблями та веселими малюнками на стінах. Доповнюють інтер’єр кімнати кольорі жалюзі. Ремонт здійснювався з особливим теплом та віддачею, з урахуванням найменших дрібниць та зі смаком. Все найкраще дітям – для Габріела Мкртчяна це не просто слова, а чіткі та послідовні кроки й дії.

Приємні зміни відбулись в кабінеті сімейного лікаря та маніпуляційній. В таких приміщеннях перебувати приємно та комфортно. Очікувати прийому до лікарів пацієнти будуть у затишному коридорі з м'якими диванчиками. Для зручності  створена можливість зарядити мобільні телефони. А маленькі відвідучі зможуть очікувати за столиком з веселими розмальовками та книгами.

«Зміни, що відбулись у закладі, стали можливими завдяки ініціативі та наполегливості голови громади Габріела Мкртчяна та підтримці працівників сільської ради, депутатського корпусу. Вдалось багато чого зробити, але нам є куди рухатись та чого прагнути», - наголосив директор КНП «Швайківський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Ковшиков.

Відвідав оновлений Центр голова Вчорайшенської громади Олександр Черешнюк. Між двома громадами налагоджена тісна співпраця в медичній сфері, тож порадіти за успіхи друзів  та партнерів, перейняти досвід  не буває зайвим.

Проведення ремонтних робіт в усіх фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктах – амбітні плани, які ставить перед собою голова Швайківської громади. Першою ластівкою потужних та якісних змін став оновлений ФАП у селі Райки, який відчинив свої двері для пацієнтів у середині травня. Завершується ремонтні роботи у фельдшерсько-акушерському пункті села Слободище. Після чого розпочнуться у Швайківці, згодом Малосілці, Демчині та Мирославці. Габріел Мкртчян прагне  створити у громаді новий рівень медичного сервісу, орієнтуючись на потреби пацієнтів та постійне вдосконалення і підвищення якості медичних послуг.

Інформуємо, що жителі міста та району мають можливість укласти декларації з лікарями Швайківського ЦПМСД, зателефонувавши за номером: 093 50 33 600.