У Швайківській громаді родини внутрішньо переміщених осіб отримали гігієнічні набори

Підтримка та розуміння – серед найголовнішого, що отримали у Швайківській громаді внутрішньо переміщені особи, які прибули сюди з різних куточків України. Хтось живе у громаді з початку повномасштабного вторгнення, хтось прибув нещодавно, але кожен отримав прихисток та  допомогу.

Днями внутрішньо переміщені особи Швайківської громади отримали гігієнічні набори. Потрібні та корисні засоби для особистої гігієни та прибирання надала Міжнародна організація з  міграції. Речі, що входять до набору, стануть в нагоді усій родині.

«Шампунь, мило, гель для миття посуду та пральний порошок – така допомога потрібна та важлива. Дякуємо Міжнародній організації з питань міграції за підтримку. Сподіваємось на майбутню співпрацю», - наголосив голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.