Швайківська територіальна громада вітає з чудовим ювілеєм голову Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Івановича Бунечка

6 серпня свій чудовий ювілей зустрічає сильний лідер, цілеспрямований, наполегливий, активний та розсудливий голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Іванович Бунечко!

Шановний Віталію Івановичу, Швайківська сільська рада в особі голови Габріела Мкртчяна, депутатського корпусу, членів виконавчого комітету, усіх працівників та жителів надсилає Вам найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, професійних успіхів, витримки, злагоди та добробуту.

Нехай у всіх планах та починаннях Вас супроводжують щедрі результати, натхнення, що допомагатимуть у втіленні успішних  проектів та ініціатив, які принесуть користь та процвітання Житомирщині й усій Україні. Дякуємо за Ваш професіоналізм та працьовитість. Вперед до Перемоги!

З Днем народження! З ювілеєм!

З повагою – Швайківська територіальна громада