Ремонт фельдшерсько-акушерського пункту в селі Слободище на стадії завершення

Який вигляд повинен мати ФАП в селі, чудово знають жителі Швайківської громади. Завдяки змінам, які розпочав впроваджувати в життя голова громади Габріел Мкртчян, приміщення фельдшерсько-акушерських пунктів набувають сучасного та просторого вигляду. Першими змін зазнав ФАП у селі Райки. Згодом відчинили двері оновлені кабінети лікарів в амбулаторії сімейної медицини КНП «Швайківський Центр первинної медико-санітарної допомоги». Нині на черзі – відкриття фельдшерсько-акушерського пункту в селі Слободище.

Просторі  та світлі кабінети, приємне забарвлення стін та підлоги, сучасне освітлення та сантехніка – таким нині зустрічає приміщення, яке ще на початку весни нічим не відрізнялось від колишніх пострадянських. Ремонтні роботи всередині приміщення завершені. Нині проводиться фарбування фасаду, укладання плитки при вході та облаштування пандусу.

Незабаром оновлене приміщення гостинно відкриє двері для жителів Слободищенського старостинського округу.

7Фото без опису