День молоді у Швайківській громаді: насичено, цікаво та змістовно

День молоді у Швайківській громаді пройшов насичено, цікаво та активно. Працівники будинків культури на чолі з начальником відділу ОМСКТ Жанною КАРПЕНКО зробили цей день незабутнім для мешканців громади.

Кожен житель від 14 до 35 років мав змогу зареєструватися та взяти участь у заходах, що відбувалися на мальовничій території біля лісу у с.Райки.

Початком цього насиченого дня стали змагання з спортивного туризму, організовані та проведені Володимиром Байдиком та Володимиром Синяком. Учасники змагань мали чудову нагоду не лише продемонтрувати свою  технічну  майстерність на дистанціях, але й набратись досвіду та сил. Також  покращити своє самопочуття  за рахунок проведеного на природі часу. Поки одні змагалися, інші частувалися рибною юшкою, приготовленою працівниками будинків культури.

Родзинкою дня стали змагання з PAINTBALL між учасниками, спонсором яких став Артем МКРТЧЯН.

Ми щиро вдячні всім організаторам і спонсорам такого  чудового заходу!