Найстарша жителька Мирославки Антоніна Трофилівна Васильєва відзначила поважне 95-річчя

Любов до дітей, чуйне, добре та відкрите серце, щирість та людяність  – мабуть, і є головними секретами довголіття найстаршої жительки села Мирославки Антоніни Трофилівни Васильєвої. 25 серпня жінка зустріла поважне 95-річчя.

Привітати ювілярку завітали староста Мирославського старостинського округу Ірина Мельничук, виконуюча обов’язки директора Мирославського ліцею ім. О.І.Онишка Оксана Савіцька, директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ірина Прокопенкова, учасники фольклорного колективу «Родинний оберіг», освітяни та ветерани освітянської ниви.

Усе своє життя жінка пропрацювала в Мирославській школі вчителем початкових класів, випромінюючи добро та позитив. Серце, що віддане дітям, - саме ці слова якнайкраще характеризують Антоніну Васильєву.  На долю жінки випало чимало випробувань. Вона пережила страшні роки Голодомору та буремний  період Другої світової війни. Серце ювілярки тішать троє онуків та четверо правнуків. Двоє синів, на жаль, вже померли.

Попри свій поважний вік, жінка  продовжує поратись по господарству, випромінює життєвий  оптимізм та душевне тепло.

Швайківська сільська рада щиро вітає Антоніну Трофилівну з поважним 95-річчям. Бажаємо ювілярці міцного здоров'я, миру та спокою. Нехай буде радісний та благословенний Богом кожен новий день.