Добрі справи Благодійного фонду «Шведський центр допомоги» у Швайківській громаді

Хлібобулочні вироби, борошно та крупи надав для підопічних Комунальної установи  «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Благодійний фонд «Шведський центр допомоги». Було складено 47 продуктових наборів, які стали важливою підтримкою для самотніх пенсіонерів, людей з інвалідністю, що потребують постійного стороннього догляду та захисту.

Для незахищених верст населення ціною та важливою є підтримка благодійників Тож працівники сільської ради постійно шукають шляхи та можливості заручитися підтримкою організацій та фондів, які радо йдуть на зустріч та допомагають. Підтримка БФ «Шведський центр допомоги» слугує переконливим доказом такої діяльності.

Швайківська сільська рада, КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» вдячна благодійникам за підтримку. Особливі слова подяки Церкві «Різдва Христового» (м. Бердичів), родині Людмили та Анатолія Боцянам, Ользі Трачук, Світлані Жаббаровій та Русланбеку Жаббарову.