Швайківська громада провела в останню путь мужнього воїна Михайла Толмачова

  • 644

Біль та туга знову накрили своїм чорним крилом Швайківську громаду. 28 серпня жителі громади  провели в останню путь мужнього воїна, захисника України Михайла Толмачова.

Михайло Толмачов народився  на Луганщині. Дитинство провів на Бердичівщині, у селі Швайківка. У дорослому віці жив в Бердичеві. Чоловік працював на різних роботах, мав золоті руки. Був щирим та справжнім, любив свою родину та Україну. У 2014-му, коли ворог прийшов на рідну землю, Михайло Толмачов став на захист Батьківщини. Тож і з початком повномасштабної війни одним із перших взяв до рук зброю.

28 лютого 2022-го Михайло Толмачов був мобілізованим. Служив розвідником-стрільцем-снайпером у  першій окремій бригаді спецпризначення ім. І.Богуна. У березні 2023-го потрапив до госпіталю. Всі ці довгі місяці за його життя боролись медики, а родина вірила та сподівалась, що їх син, чоловік та батько повернеться додому живим. 18 серпня Михайла Толмачова не стало – чоловік помер від поранень.

«Ми глибоко сумуємо з приводу смерті нашого захисника. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Вічна йому пам'ять та шана», - звернувся голова Швайківської громади Габріел Мкртчян.

«Турботливий син, чоловік, батько. Він захищав Україну до останнього подиху та віддав за Батьківщину своє життя. Не забудемо, не пробачимо», - зазначила секретар сільської ради Ольга Гусар.

Зі словами скорботи звернулися до рідних заступниця сільського голови Олена Лещенко, директор Швайківського ліцею Ірина Білан.

Заупокійне богослужіння за Українським воїном відбулось у Храмі Святого Рівноапостольного князя Володимира й Священномученика Йосафата УГКЦ. З Михайлом Толмачовим  попрощались в гарнізонному Будинку офіцерів. А в рідній Швайківці земляки створили живий коридор шани  та разом провели Героя до місця вічного спокою.