Жителька Швайківки Галина Павлівна Наумчук зустріла поважне 85-річчя

Ювілей зрілості та мудрості відзначила цими днями жителька села Швайківка Галина Павлівна Наумчук. Привітати ювілярку з поважним 85-річчям за дорученням голови громади Габріела Мкртчяна завітали секретар сільської ради Ольга Гусар, директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ірина Прокопенкова, директор Будинку культури Надія Вельмик.

Все життя Галина Павлівна прожила у праці. Жінка має 45 років трудового стажу. Працювала на птахофермі. Ювілярку знають та поважають, до неї звертаються за порадами та настановами.

Швайківська сільська рада щиро вітає Галину Павлівну з ювілеєм. Бажаємо міцного здоров'я, оптимізму, гарного настрою та мирного неба. Нехай Господь оберігає та дарує довгі роки життя.