У Швайківській сільській раді відбулось засідання комісії з житлових питань

Засідання комісії з житлових питань, що діє при виконавчому комітеті Швайківської сільської ради,  відбулось 16 жовтня. Очолив засідання – голова громади Габріел Мкртчян.

На порядку денному було три питання, що стосувались зняття з квартирного обліку деяких категорій громадян. Зокрема, мова йде про учасників бойових дій. Двох жителів громади, які перебували на квартирному обліку, комісія рекомендує зняти з нього, відтак як даним громадянам держава виділила кошти на придбання жилих приміщень. Тож перебувати на квартирному обліку, згідно закону та логіки,  вони більше не можуть.

Ще одного жителя громади, який перебував на квартирному обліку, комісія рекомендує зняти, так як він був прийнятий на квартирний облік з порушенням Порядку постановки на квартирний облік

Комісія готує відповідні проекти рішень, які будуть подані на розгляд членів виконавчого комітету.