Шкільні ігри за ініціативи «Пліч-о-пліч» впроваджуються у Швайківській громаді

Швайківська громада долучається до  Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Шкільні ігри». Організаційна нарада з вчителями з фізичного виховання з питань визначення переліку видів спорту та активностей відбулась цього тижня. Провела нараду начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Жанна Карпенко.

Проєкт має на меті мотивувати учнівську молодь до активного та здорового способу життя, залучати учнів та учениць до різних видів спорту та рухових активностей, популяризувати патріотичне виховання та розвиток масового спорту.

Організатори переконані, що захід «Шкільні ігри» допоможе підвищити рівень фізичної підготовленості молоді, зміцнити морально-вольові якості, створити шкільні ліги та загалом, створити систему виявлення обдарованої молоді.

Проведення заходів серед здобувачів освіти громади заплановане на листопад-грудень 2023 року. Нагадаємо, що проєкт реалізується в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України.