Швайківська сільська рада вітає з Днем ракетних військ та артилерії, Днем інженерних військ

3 листопада в Україні відзначають День ракетних військ і артилерії, а також День інженерних військ. Щиро вітаємо усіх причетних зі святом!

Шановні воїни-артилеристи, ваша вогнева підтримка – важливий компонент вдалих операцій та наступів. Артилерія спроможна змінити хід бойових дій. Не дарма артилеристів називають «богами війни», адже вони є основною вогневою силою військових операцій. А без інженерних військ неможливе безпечне просування армії, будівництво укріплень та мостів, переправ та зміцнення ліній оборони.

Зі святом, дорогі бійці! Нехай ваш бойовий досвід, самовідданість та пильність сприяють зміцненню обороноздатності держави. Бажаємо вам міцного здоров'я, довгих років життя, швидшої Перемоги та добробуту. Божої вам милості та захисту!

З повагою – Швайківська сільська рада