Вітання з професійним святом для працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада своє професійне свято зустрічають працівники соціальної сфери – люди з великим серцем та щедрою душею.

Ви володієте особливим мистецтвом налагоджувати зв’язки між людьми. Завжди співчуваєте чужому болю та знаходите слова підтримки, піклуєтесь та допомагаєте, додаєте віри й впевненості.

Особливі вітання адресуються працівникам КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», які щодня несуть своїм підопічним розраду і тепло, віддаючи частинку душі, любові  та добра. Слова вдячності лунають на адресу працівників відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей Швайківської сільської ради. Дякуємо вам за працю.

Зі святом вас, люди найгуманнішої професії! Низький уклін за добро, щирість та любов до людей. Натхнення вам, успіхів, міцного здоров'я, достатку та домашнього затишку!

З повагою – Швайківська сільська рада