Працівники соціальної сфери Швайківської сільської ради приймали вітання з професійним святом

Соціальна сфера – важливий напрямок діяльності сільської ради. Працівники галузі – люди з великим серцем та відкритою душею.

Напередодні свята працівників соціальної сфери Швайківської громади привітали голова  Габріел Мкртчян та директор КУ «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ірина Прокопенкова. Слова вдячності за професіоналізм, клопітку працю були адресовані кожному працівникові.

«Ви володієте особливим мистецтвом налагоджувати зв’язки між людьми. Завжди співчуваєте чужому болю та знаходите слова підтримки, піклуєтесь та допомагаєте, додаєте віри й впевненості», - звернувся Габріел Мкртчян.

Самовіддане служіння обраній справі, добро, милосердя, чуйність та щедрість працівників соціальної сфери винагороджуються повагою громадян. Тож дякуємо усім працівникам за гуманізм та порядність, душевне тепло та милосердя.