Працівники культури Швайківської громади приймали вітання з професійним святом

Вони стійко, впевнено та самовіддано тримають культурний фронт, духовно збагачують та надихають – вони працівники культури Швайківської громади.

9 листопада працівники відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Швайківської громади приймали вітання з професійним святом. Голова громади Габріел Мкртчян та його заступник Едуард Томашевський зустрілися з працівниками Будинків культури та клубів, начальником відділу Жанною Карпенко, аби подякувати за працю, творчість та активну діяльність. З перших днів повномасштабного вторгнення працівники відділу постійно допомагають Силам оборони, підтримують воїнів, вселяють віру та надію.

Заклади культури впевнено тримають мистецький фронт, утверджують та популяризують українське. Їх єдність,стійкість та згуртованість є вагомим внеском у Перемогу.

Збереження та примноження культурної спадщини, нашої історії та ідентичності  дійсно робить нас нацією. Ці істини утверджують своєю працею наші працівники культури.