Швайківська сільська рада вітає з поважним ювілеєм Майстра народної творчості, художника та поета Михайла Довбищука

Людина-символ, людина-легенда, талановитий, багатогранний та неповторний майстер народної творчості, художник та поет  Михайло Довбищук сьогодні, 11 листопада, зустрічає чудовий ювілей.

Швайківська сільська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус щиро вітають Вас, шановний Михайле Миколайовичу. Бажаємо Вам цікавих ідей та натхнення, креативних задумів та душевної гармонії. Продовжуйте й надалі творити, адже Ваші картини й поезія – палітра почуттів, думок, спогадів, у них наше минуле, теперішнє та майбутнє.

Щиро зичимо Вам добра, міцного здоров'я та довголіття, мирного неба та нових творчих звершень задля культурного розвитку та всебічного зміцнення Незалежної України!

Цінуємо, поважаємо, захоплюємось.

З повагою – голова Швайківської громади Габріел Мкртчян та Швайківська сільська рада