Поважне 95-річчя відзначив найстарший житель села Швайківка Михайло Семенович Кузьменко

Його роки – його багатство. Ще б пак, відзначити 95-річчя доля дарує не кожному, а жителю Швайківки Михайлу Семеновичу Кузьменку безмежно пощастило. Привітати найстаршого жителя села у день його поважного ювілею за дорученням голови Швайківської громади Габріела Мкртчяна завітали секретар сільської ради Ольга Гусар та директор Будинку культури Надія Вельмик.

Все своє трудове життя Михайло Семенович працював у колгоспі. Загальний трудовий стаж ювіляра становить більше 40 років. За свою сумлінну та наполегливу працю Михайло Семенович  неодноразово отримував високі державні нагороди, посвідчення та медалі. Серед  нагород – медаль «Захиснику Вітчизни» та отримання звання «Почесний колгоспник», що у той час було неабиякою нагородою.

Радість та відрада у житті ювіляра – доньки, онуки та правнуки, які обожнюють свого батька, дідуся та прадіда.

Швайківська сільська рада щиро вітає Вас, шановний Михайле Семеновичу, з ювілеєм. Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та сил, душевного тепла та чудового настрою, щастя, миру та благополуччя. Ми захоплюємося Вами, цінуємо та поважаємо. Довгих та щасливих років життя!

З повагою – Швайківська сільська рада